www.cvonline.hu

Vállalati és lakossági betét munkatárs

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

vállalati és lakossági betét munkatárs

munkakörbe

Feladatok:

  • Vállalati és lakossági betéti termékek fejlesztése
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Betéti termékek árazása
  • Értékesítés támogatása
  • Üzleti szabályzatok módosítása
  • Támogatás a jogszabályok követésében, betartásában
  • Piaci konkurencia figyelése
  • Részvétel a passzív üzletág napi operatív működtetésében

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú szakmai végzettség
  • bankszakmai ismeretek, banki rendszerismeret
  • pénzintézetben szerzett tapasztalatok
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kitartás
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Veszprém

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „betét munkatárs

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő