www.cvonline.hu

Vállalati és lakossági betét munkatárs - Veszprém

  • A hirdetés 562 napja lejárt

 Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

 Vállalati és lakossági betét munkatárs

 munkakörbe

Feladatok:

  • vállalati és lakossági betéti termékek fejlesztése
  • új termékek bevezetésének támogatása
  • betéti termékek árazása
  • értékesítés támogatása
  • üzleti szabályzatok módosítása
  • támogatás a jogszabályok követésében, betartásában
  • piaci konkurencia figyelése
  • részvétel a passzív üzletág napi operatív működtetésében

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • bankszakmai ismeretek, banki rendszerismeret
  • pénzintézetben szerzett tapasztalat
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kitartás
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Veszprém központ

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi  e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „Vállalati és lakossági betéti munkatárs“.

Helyek Veszprém
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő