www.cvonline.hu

Vállalati értékesítési tanácsadó

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.12.
Hirdetés azonosító: 1098412

VÁLLALATI ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Telefonos vállalati értékesítési tanácsadót keresünk multinacionális partnerünk budapesti irodájába Szeretnél nemzetközi vállalatnál szakmai tapasztalatot szerezni? Elkötelezett és motivált vagy, de a képzettséged alapján nem tudsz elhelyezkedni? Sikeres vagy a munkádban, de nem ismernek el és nem tudsz feljebb lépni?

Jelentkezz hozzánk telefonos értékesítési tanácsadónak, multinacionális partnerünk belvárosi irodájába. Megbízónk döntéstámogatási és üzleti információ közvetítésében globálisan piacvezető szolgáltató és a rohamosan növekvő értékesítési tevékenység miatt keres új, motivált telefonos értékesítőket.

Az értékesítő legfontosabb feladatai:
  • Tréningek sikeres teljesítése és a termékek elsajátítása
  • Vállalati ügyfelek megkeresése és tájékoztatása meglévő adatbázisból
  • Igényfelmérés és igényfelkeltés, a szolgáltatások bemutatása
  • Ajánlatok elkészítése és szerződéskötés
  • Az eredmények teljes körű adminisztrációja és jelentése a csoportvezető felé

Legfontosabb elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Elkötelezett, motivált munkavégzés
  • Határozott, asszertív kommunikáció
  • Telefonos értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai tréningek a betanuláshoz
  • Gyakorlati képzések mentor támogatással
  • Előre megírt, könnyen és hatékonyan alkalmazható értékesítési technika
  • Teljes, előszűrt adatbázis, CRM rendszer a munkavégzéshez
  • Minőségi és hasznos termékkör, könnyen értékesíthető termékek
  • Előre meghatározott célok, karrierterv, gyors előrelépési lehetőség
  • Kiváló alapfizetés, jutalék, széles körű juttatási rendszer (Cafeteria, nem pénzügyi juttatások)
  • Kiváló környezet, motivált csapat, támogató vezetés és skandináv vállalati kultúra

Ha motivált vagy és szeretnéd profi szinten megtanulni az értékesítést, vagy részmunkaidőben jó fizetést keresel, vagy ha csak a jelenlegi állásoddal nem vagy elégedett, jelentkezz!
Munkavégzés helye: Budapest