www.cvonline.hu

Vállalati értékesítési koordinátor

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Középvállalati Értékesítés Sales menedzsmentterületünk új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Középvállalati értékesítési hálózatban dolgozó kollégák munkájának támogatása az értékesítési feladatok ellátásában
  • Rendszeres heti és havi riportok készítése az értékesítési tevékenységekről
  • Értékesítési kampányok kidolgozása és folyamatos nyomon követése
  • Az üzletfejlesztési igazgatók munkájának támogatása, ügyfélszegmens specifikus kimutatások készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Ad-hoc jellegű kimutatások elkészítése
  • Megbeszélések megszervezése
  • Belső prezentációk (pl. régióvezetői értekezlet) készítése
  • Középvállalati Értékesítés intranetes oldalának karbantartása
  • Részvétel értékesítési promóciókban, külső ügyfélrendezvények szervezésében
  • Stabil és produktív kapcsolat kiépítése a szervezeten belül és az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Üzleti területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és szervezőkészség, kreativitás
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés, teljesítményorientáltság
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • MS Word, Excel, PowerPoint ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol