www.cvonline.hu

Vállalati Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 895 napja lejárt

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • új, potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a mikro- és kisvállalati szegmensben
  • szerződéskötés, keresztértékesítés
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség, erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ügyfélorientált személyiség, kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • fejlett problémamegoldó készség
  • megbízható munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mobil távközlési területen szerzett tapasztalat
  • meglévő ügyfélkör a célszegmensben
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • folyamatos tréning lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom, Győr-Moson, Veszprém, Vas és Zala megye területe

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Zala
Vas
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő