www.cvonline.hu

Vállalati Értékesítési Képviselő

  • Az állásajánlat lejárt.

A Vodafone Magyarország Zrt. partnere

munkatársat keres Zala és Vas megye területére.

Főbb feladatok, munkák:

  • új, potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a mikro- és kisvállalati szegmensben
  • szerződéskötés, keresztértékesítés
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség, erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ügyfélorientált személyiség, kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • fejlett problémamegoldó készség
  • megbízható munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mobil távközlési területen szerzett tapasztalat
  • meglévő ügyfélkör a célszegmensben
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • folyamatos tréning lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Zala és Vas megye területe

Jelentkezni a lenti e-mail címre elküldött fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.

Kérjük, hogy a tárgy mezőbe tüntesse fel: „Vállalati Értékesítési Képviselő

Munkavégzés helye Zala és Vas megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vas, Zala