www.cvonline.hu

Vállalati értékesítés támogató specialista - Szeged

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati üzletágat támogató Vállalati termékfejlesztés és értékesítés támogatás területünk új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Üzleti területek által felvetett javaslatok, ötletek feldolgozása, megoldáskeresés
  • Szakmai oktatások szervezése
  • Napi kapcsolattartás a CIB&PB (Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking) divízióban dolgozó kollégákkal, a Retail divízióval valamint a bank központi egységeivel
  • Közreműködés a CIB&PB divíziót érintő szabályzatok kidolgozásában, hiányzó szabályzatok kidolgozásának kezdeményezése
  • Egyes központi projektekben a CIB&PB divízió képviselete, program-fejlesztések véleményezése, tesztelése
  • Panaszkezelés, működési kockázatkezelés
  • Közvetítőkkel való kapcsolattartás
  • CRM rendszer fejlesztésében való részvétel, használatához támogatás nyújtása
  • Különböző elégedettség felmérésekkel kapcsolatos tevékenység

Követelmények, elvárások:

  • Üzleti területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és szervezőkészség, kreativitás
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés, teljesítményorientáltság
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • MS Word, Excel, PowerPoint ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol