www.cvonline.hu

Vállalati értékesítés támogató munkatárs

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Faktoring területre keresünk munkatársat

Főbb feladatok

  • Szerződéses dokumentáció írása magyar és angol nyelven; (esetenként német nyelven)
  • Szerződések hatálybaléptetése, hitelfeltételek ellenőrzése
  • Céginformációk begyűjtése, belső riportok készítése, figyeléselisták és táblázatok vezetése és naprakész karbantartása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a követelés-biztosítókkal, biztosítási díjak elszámolásának támogatása, kapcsolattartás egyéb külső partnerekkel
  • A Magyar Közjegyzői Kamara (MOKK) Hitelbiztosítéki Nyilvántartó Rendszerében (HBNY) történő zálog és faktor bejegyzések kezelése
  • Irattározás, irodaszerek kezelése,
  • Telefonhívások kezelése, tárgyalások szervezése
  • Költségszámlák ellenőrzése, előkészítése utalványozásra

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év asszisztensi tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Angol nyelven kiváló kommunikáció
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság, új kihívásokhoz való gyors alkalmazkodás
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Stressz tűrő képesség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol