www.cvonline.hu

Vállalati értékesítés támogató munkatárs

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati üzletágat támogató Budapest Régió Ügyfélközpont területünk új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Ügyfélmenedzser támogatása az értékesítési feladatok ellátásában
  • Folyószámla-tranzakciók végrehajtása
  • Támogatja a hiteltermékekkel kapcsolatos műveleteket (pl. hitelszámla nyitása/dokumentumok hitelességének ellenőrzése/hitelfeltételek rögzítése és frissítése az adatbázisban)
  • Standard kérések és ügyfélpanaszok kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Ad-hoc jellegű kimutatások elkészítése
  • Megbeszélések megszervezése
  • Ajánlatok, üzleti anyagok, beszámolók készítésében való részvétel
  • Belső és külső kapcsolattartás
  • A csoport támogatása (pl. telefonos szolgáltatás, részvétel értékesítési promóciókban, irodaszerek biztosítása)
  • Stabil és produktív kapcsolat kiépítése a szervezeten belül és az ügyfelekkel

Követelmények, elvárások:

  • Üzleti területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és szervezőkészség, kreativitás
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés, teljesítményorientáltság
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • MS Word, Excel, PowerPoint ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Üzletfejlesztő
Terület: Budapest
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol