www.cvonline.hu

Vállalati banki innovációs szakember

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati divízión belül a Vállalati üzletfejlesztés terület Innovációs központja új munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok

A Vállalati Innovációs Központ a Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking divízió szakmai és stratégiai támogatását biztosítja. Az új munkatárs feladata a Központ projektjeiben való aktív részvétel, az alábbiak szerint:

  • innovációs és hatékonyság-növelő projekt ötletek indítása és lehetséges projekt javaslatok gyűjtése a hálózatból
  • projektmenedzserek támogatása
  • információgyűjtés és -feldolgozás
  • kapcsolattartás a társterületekkel
  • kreatív anyagok, prezentációk összeállítása és prezentálása a menedzsment és a munkatársak felé
  • reporting feladatok heti/havi rendszerességgel
  • munkavállalók támogatása a használatban lévő IT alkalmazásokban (pl. értékesítés-támogató rendszer, workflow-tool, stb.)

Elvárások

  • felsőfokú (preferáltan gazdasági) végzettség
  • minimum 1 éves munkatapasztalat multinacionális környezetben
  • folyékony és magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • magas szintű Excel és Powerpoint gyakorlati ismeretek
  • nyitottság, kreativitás
  • nyílt, őszinte kommunikáció
  • önálló feladatmegoldás
  • strukturált gondolkodás
  • képesség önállóan és csapatban egyaránt dolgozni

Előnyt jelent

  • banki, vállalati környezetben és/vagy folyamat optimalizációban szerzett tapasztalat
  • project management tapasztalat

Amit kínálunk

  • fiatalos, lendületes csapat
  • változatos munkafeladatok
  • széles betekintés a Corporate Banking üzletágba és annak működésébe
  • visibility a szervezeten belül és a menedzsment felé
  • inspiráló légkör

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol