Az Andritz Kft. egy globális cégcsoport magyarországi tagja, mely nehézacélszerkezet gyártással foglalkozik.
A csoport stratégiai céljai között szerepel a piacvezető szerep megőrzése hosszú távú, fenntartható növekedés
és az ügyfelek igényeire történő gyors reagálás által. Mindehhez hozzájárulnak az általunk használt legmodernebb berendezések és a folyamatos szakemberképzés, valamint kiemelt szerepe van a cégünk által világelsőként alkalmazott technológiáknak, és az egyedülállóan nagy méretű gyártmányainknak is.

VÁLLALATI ANGOLNYELV-TANÁR

Feladatok:
■ A munkatársaknak csoportos és egyéni angol nyelvórák megtartása a cég telephelyén ■ Alapszinttől felsőfokú szintig terjedő üzleti nyelvoktatás  ■ Éves nyelvi képzési terv elkészítésében részvétel ■ Oktatási terv összeállítása csoportonként ■ Szintfelmérés lebonyolítása (tanfolyamkezdéskor és időszakosan) ■ Cégspecifikus oktatási anyagok összeállítása, leghatékonyabb lehetőségek felvázolása ■ Üzleti nyelvezetű anyagok fordítása, esetenként megbeszélésen tolmácsolás ■ Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:
■ Angoltanári diploma és üzleti/vállalati munkatapasztalat ■ Egyéni és csoportos, vállalati nyelvoktatásban szerzett tapasztalat ■ Alapszinttől felsőfokú szintig terjedő tanítási tapasztalat ■ Eredményorientáltság ■ Határozott, dinamikus személyiség ■ Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség ■ Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:
■ Külföldi nyelvterületen szerzett tapasztalat
■ Németnyelv-ismeret (tanári diploma és/vagy
magas szintű nyelvtudás) ■ Felnőttoktatásban
szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
 Alkalmazotti munkaviszony
 Napi 4 órás munkaidő
 Versenyképes juttatási csomag
 Stabil háttér, multinacionális környezet

Munkavégzés helye:
 Tiszakécske (Kecskeméttől 35 km-re)

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
és a fizetési igény megjelölésével a a lenti e-mail címen várjuk a jelentkezéseket.

6060 Tiszakécske
Dózsa telep 69.
Tel.: +36 76 542 100
Fax: +36 76 542 199
www.andritz.hu