www.cvonline.hu

VÁLLALATI ANGOLNYELV-TANÁR

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Az ANDRITZ Kft. az Andritz Group globálisan elismert gép- és berendezésgyártó vállalatcsoport tagja. Cégünk modern, európai szinten is egyedülálló gépparkkal és termékválasztékkal rendelkezik és folyamatos növekedés, valamint termékválaszték-bővülés jellemzi.

VÁLLALATI ANGOLNYELV-TANÁR

Feladatok:

  • A munkatársaknak csoportos és egyéni angol nyelvórák megtartása a cég telephelyén
  • Alapszinttől felsőfokú szintig terjedő üzleti nyelvoktatás
  • Éves nyelvi képzési terv elkészítésében részvétel
  • Oktatási terv összeállítása csoportonként
  • Szintfelmérés lebonyolítása (tanfolyamkezdéskor
  • és időszakosan)
  • Cégspecifikus oktatási anyagok összeállítása, leghatékonyabb lehetőségek felvázolása
  • Üzleti nyelvezetű anyagok fordítása, esetenként megbeszélésen tolmácsolás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Angoltanári diploma és üzleti/vállalati munkatapasztalat
  • Egyéni és csoportos, vállalati nyelvoktatásban szerzett tapasztalat
  • Alapszinttől felsőfokú szintig terjedő tanítási tapasztalat
  • Eredményorientáltság
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Külföldi nyelvterületen szerzett tapasztalat
  • Németnyelv-ismeret (tanári diploma és/vagy magas szintű nyelvtudás)
  • Felnőttoktatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Napi 4 órás munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil háttér, multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Tiszakécske (Kecskeméttől 35 km-re)

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol