www.cvonline.hu

Vállalati Alkalmazások Informatikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 1007932

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk Vállalati Alkalmazások Informatikus pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Végzi az üzleti folyamatok és tevékenységek informatikai leképezéséhez, az alkalmazói rendszerek továbbfejlesztéséhez szükséges fejlesztések és
módosítások egyeztetését, döntésre előkészítését, specifikálását, tesztelését, dokumentálását.
- Végzi az informatikával támogatott üzleti folyamatok, szervezési módszerek és eszközök, alkalmazások elemzését és javaslatot tesz szakterületén azok továbbfejlesztésére, bevezetésére.
- Végrehajtja, betartja és betartatja az informatikai biztonsági szabályzatban előírtakat az alkalmazói rendszerekben.
- Szervezi, koordinálja és végzi az új alkalmazói rendszerek bevezetésénél, a működő rendszerek továbbfejlesztésénél a végfelhasználók oktatását és vizsgáztatását.
- Szervezi és végrehajtja az elkészített vagy bevezetett alkalmazói rendszerek, rendszer modulok, programok üzemeltetésre történő átadását.
- Végrehajtja a bevezetett informatikai alkalmazások működési problémáinak feltárását és szükség esetén szakértői támogatást nyújt azok elhárításában.
- Végzi szakterületén az előírt jogosultság felülvizsgálatok támogatását, a felhasználók oktatását, alkalmazói rendszerekből történő üzleti információk
lekérdezését.

Elvárások:

- Felsőfokú, informatikai és/ vagy műszaki, gazdasági végzettség
- Mérnök-informatikus, gazdasági-informatikus vagy közgazdász szakképzettség
- A vállalati folyamatok közül (beszerzés, értékesítés, termelés, pénzügy-számvitel) legalább egy területén szerzett végzettség, ismeret és/vagy gyakorlat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján