www.cvonline.hu

Vállalati adótanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.24.
Hirdetés azonosító: 1012157

Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk adótanácsadót/adózási munkatársat középfokú angol nyelvtudással.

Adószakértő, adótanácsadó és szeretne nagyobb vállalatnál elhelyezkedni?
Adótanácsadó BIG4-nál és elege van a túlórából?
Adózási tapasztalattal rendelkező könyvelő, de az adózás felé specializálódna?

Feladatok:

- adóbevallások összeállítása, pénzügyi kötelezettségek teljesítése
- kalkulációk, feladások készítése
- adófolyószámlák főkönyvi számlák egyeztetése
- konzultálás, tanácsadás a vállalaton belüli szervezetek által igényelt esetekben
- közreműködés transzferár dokumentáció készítésében

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- végzettség: gazdasági diploma
- tapasztalat: 2-5 év adóbevallások készítése, adótörvények alkalmazása területén
- angol középfok
- felhasználói szintű Excel ismerete
- precizitás
- megbízhatóság, önálló munkavégzés

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- adótanácsadó képesítés
- tapasztalat nemzetközi Áfa-ügyletekben
- tapasztalat transzferár dokumentálásban
- SAP ismeret

Amit kínálunk:

- stabil nagyvállalati környezet
- fiatalos csapat
- összetett adózási feladatkör
- versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján