www.cvonline.hu

Vállalatfinanszírozási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 823719
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. részére keresünk diák munkavállalót, Vállalatfinanszírozási gyakornoki munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése,
  • Ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése,
  • Aktív és passzív műveletek előkészítése,
  • Ügyfél-adminisztráció,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • Legalább heti 20 órás munkavégzés vállalása
  • Legalább egy éves gyakorlati idő

Munkaidő: Hétfő - Péntek, heti 30-40 óra

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, Számviteli alapismeretek
  • Precizitás
  • Rugalmasság, ügyfélcentrikusság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervező, prirorizálási készség

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó 679 Ft órabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a Link megjelenítése után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.