www.cvonline.hu

Vállalatfinanszírozási gyakornok (bankban)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 845879
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Ha szívesen dolgoznál egy olyan dinamikusan fejlődő vállalatnál, amely nemcsak kommunikációjában, hanem értékrendjében is az átláthatóságot, ügyfélközpontúságot helyezi előtérbe, akkor a Budapest Bank csapatában a helyed!
Gondolsz a jövődre? Kiegészítenéd elméleti tudásodat gyakorlati ismeretekkel az értékesítés és a pénzügyek terén? Szeretnél az "Év Bankjánál" szakmai tapasztalatot szerezni, mely „A Pénzügyi kultúra fejlesztése terén legaktívabb bank" címet nyerte el a „Mastercard – Az Év Bankja" versenyen?

Ha a válasz igen, akkor jelentkezz!

Feladatok:

A Kis-, közép- és nagyvállalati szegmensnek értékesítő ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának segítése és támogatása, utódlásuk biztosítása.

A napi feladatok közé tartozik:
  • Ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése
  • Ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése
  • Aktív és passzív műveletek előkészítése
  • Ügyfél-adminisztráció
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • Heti 30-35 órás munkavégzés vállalása
  • Pénzügyi, Számviteli alapismeretek
  • Precizitás
  • Rugalmasság, Ügyfélcentrikusság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Legalább fél éves gyakorlati idő vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervező, prirorizálási készség

Jelentkezni lehet:

  • a Link megjelenítése honlapon regisztrációt követően a pozíció megjelölésével és önéletrajz feltöltésével.