www.cvonline.hu

Vállakozói mobil értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Vállalkozói mobil értékesítési munkatárs

munkakör betöltésére bővülő csapatába

munkatársat keres

Feladatok:

·         A bank vállalkozói ügyfélszegmensében aktív és passzív termékek értékesítése, külső helyszíni ügyféllátogatások lebonyolítása, alkalmazotti jogviszonyban;

·         Új potenciális vállalkozói ügyfelek felkutatása és akvizíciója, portfolió építése;

·         Portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési, újraértékesítési feladatok ellátása;

·         Az egyéb banki és bankcsoporti termék iránt ügyféligények feltérképezése,- és illetékes területekkel történő együttműködés a sikeres értékesítésben;

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye/Komárom-Esztergom megye/Vas megye

Elvárások:

·         Középfokú végzettség;

·         Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

·         MS Office felhasználói szintű ismerete;

·         B kategóriás gépjármű vezetői engedély;

·         Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;

·         Jó problémamegoldó képesség;

·         Megbízható, pontos munkavégzés;

·         Együttműködési készség;

·         Nagy munkabírás;

·         Jó szervezőkészség;

·         Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség

Előny:

·         Felsőfokú végzettség;

·         5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;

Jelentkezési határidő:  2016. március 20. (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20160310-1

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő