www.cvonline.hu

Validálási konzulens

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan növekvő, nemzetközi gyógyszergyártó partnerünk számára új munkatársat keresünk Validálásui konzulens pozícióba.

Feladatok:

A berendezések kvalifikációs protokoljainak fejlesztésének biztosítása és kiadása minden csomagoló üzemi és laboratóriumi berendezésre és a működést támogató létesítményekre/ közművekre
A folyamat validációs protokollok a csomagolási folyamatokra való kiadása és fejlesztése
A validációs csoport által készített validációs vizsgálatok adatainak elemzése statisztikai módszerek alkalmazásával folyamatképesség meghatározása céljából
A validáció során a protokollok, igazolások, validációs tervek és összesítő riportok elkészülésének biztosítása
Szükség szerint az előre meghatározott elfogadási kritériumoktól való eltérések/ kivételek kivizsgálása és megoldása
Az adatokból, megfigyelésekből, eltérésekből/ kivételekből és a kivizsgálások eredményéből annak megállapítása, hogy a folyamat validáltnak tekinthető-e
A protokollok és rendszer dokumentumok rendezett könyvtárának fenntartása annak érdekében, hogy inspekció/ audit során az információ a kellő időben rendelkezésre álljon
Naprakész ismeretek fenntartása a validáció és a minőség megfelelőség egyéb területein
A legmagasabb szintű megfelelés proaktív módon való fenntartása validáció és kvalifikáció területein
A kijelölt minőségügyi programok és fejlesztések bevezetésének aktív támogatása vagy vezetése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség, elsősorban műszaki, vegyipari vagy gyógyszeripari szakirányban
2-3 év munkatapasztalat validálási területen
Középfokú angol nyelvtudás
Statisztikai szoftwer és statisztikai számítás ismerete
Az érvényes GMP-irányelvek és a validációs/ kvalifikációs fogalmak alapos ismerete
Talpraesettség, önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

Nemzetközi munkakörnyezet
Versenyképes juttatási csomag
Hosszú távú karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -