www.cvonline.hu

VALIDÁCIÓS TECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1020135

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Automatizált mérőberendezések vezérlőszoftvereinek validálása
  • Új mérési sorozatok validálása, eszközök ellenőrzése megadott szempontok szerint
  • Vizsgálati paraméterek meghatározása, változásainak érvényesítése és végrehajtása
  • Mérőtechnikusok betanítása, a tesztberendezések karbantartása

Elvárások

  • Szakirányú elektronikai vagy mechatronikai végzettség
  • Minimum 1-3 év gyártó, vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office eszközök ismerete
  • Precíz és szisztematikus hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • ELCAD ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VALIDÁCIÓS TECHNIKUS, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország