www.cvonline.hu

Validációs technikus

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1017845
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk nagy múltra visszatekintő, nemzetközi vállalat, mely az alábbi munkakörbe keres

kollégát:

VALIDÁCIÓS TECHNIKUS

Fealadatok:

  • új gépek/folyamatok validációjának felügyelete,
  • új termékek validációjának felügyelete,
  • résztvétel az új termékek bevezetésében,
  • validációs protokollok írása,
  • validációs protokollok készítése,
  • tréningek szervezése, tréning anyagok készítése a termelési operátorok részére,

Amit elvárunk:

  • műszaki végzettség (főiskolai / egyetemi végzettség előny),
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • analítikai képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Előny:

  • kiváló Excel ismeret,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség,
  • széleskörű juttatási rendszer,
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Nyíbátor

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya