www.cvonline.hu

Vákuumkutas talajvíz-süllyesztési koordinátor

  • A hirdetés 156 napja lejárt

Rövid idő alatt rendkívül sikeres magyar építőipari vállalkozás

vákuumkutas talajvíz-süllyesztési koordinátort

keres.

Fő profilunk talajvízszint-süllyesztés.

Feladatok:

  • Ügyvezető és az ágazati igazgató munkájának támogatása
  • Vákuumkutas talajvíz-süllyesztéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés

Elvárások:

  • Mélyépítésben szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ambíció
  • Megbízhatóság, precizitás, proaktivitás
  • Határozott fellépés
  • Leinformálhatóság
  • Mérnöki vagy mélyépítői technikusi végzettség, angol és/vagy szlovák nyelvtudás előny

Kínálunk:

Minden irodai, humán és egyéb eszközállomány a gyors eredmények elérése érdekében rendelkezésre áll. Megfelelő alapfizetést és bónuszrendszert kínálunk.

Kérjük pályázatát motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő