www.cvonline.hu

Vajdasági toborzó

  • A hirdetés 600 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába, a közvetítési üzletágba, bővítés miatt keres

Toborzó

kollégát.

Feladatok:

  • Vajdasági fizikai munkaerő toborzása, magyarországi munkavégzésre;

  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása; állásportálokon való megjelenítése, ill. feladása különböző felületeken;

  • Beérkezett önéletrajzok feldolgozása, előszűrése;

  • Csoportos tájékoztatók/interjúk szervezése, megtartása;

  • Megfelelő jelöltek továbbítása az illetékes kollégák, partnerek számára;

  • Jelentkezői telefonhívások fogadása;

  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent;

  • Toborzási/kiválasztási területen szerzett min. 1-2 év tapasztalat;

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség;

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság;

  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépjármű;

  • Alapos számítástechnikai ismeretek (Excel).

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapfizetés;

  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás;

  • Hosszú távú munka és fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a

E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás