www.cvonline.hu

Vagyonvédelmi rendszertelepítő / rendszerszerelő

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • vagyonvédelmi rendszerek telepítése, javítása, hibaelhárítása, karbantartása (beléptető rendszerek, riasztó rendszerek, kamera rendszerek, egyéb)
  • biztonságtechnikai eszközök integrált telepítésének koordinációja
  • dokumentáció
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • részvétel az árajánlatok elkészítésében

Elvárások

  • szakirányú technikusi és/vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • vagyonvédelmi rendszerek telepítési, javítási, karbantartási területén szerzett min. 5 éves gyakorlati tapasztalat
  • vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány, biztonságtechnikai rendszerek alapos ismerete
  • jó szervezési, együttműködési készség, precíz, gyors és eredményorientált munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Windows és Office alkalmazások ismerete,
  • munkájára és magára igényes
  • önállóság, pro aktivitás és jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • autocad ismerete (tervrajz készítés)
  • idegen nyelv
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • vagyonvédelmi kamarai tagság
  • vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Igényes környezet és munkakörülmények
  • High-tech eszközök és technológiák használata
  • Továbbképzési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Azonnali munkába állás lehetősége
Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő