www.cvonline.hu

Vagyonvédelmi rendszertelepítő kolléga

  • A hirdetés 414 napja lejárt

Vagyonvédelmi rendszertelepítő

kollégát keresünk

Cégünk a H. Biztonsági Kft. 1996 óta foglalkozik vagyonvédelmi rendszerek telepítésével és karbantartásával. Magánszemélyek és cégek, vállalatok, irodák, raktárak megrendeléseit is teljesítjük.

Feladatai:

  • biztonságtechnikai, vagyonvédelmi rendszer javítása, hibaelhárítása, karbantartása (beléptető, riasztó, kamera, kaputelefon)
  • rendszer telepítés (DSC, Paradox, Premier, Texecom, Seawing, stb.)

Elvárás:

  • vagyonvédelmi rendszer szerelő végzettség
  • DSC, Paradox, és Premier rendszerek ismerete előny
  • néhány éves szakmai tapasztalat
  • általános számítástechnikai ismeret
  • B-kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • munkájára és magára igényes

Előny:

  • autocad ismerete (tervrajz készítés)
  • idegen nyelv
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • vagyonvédelmi kamarai tagság
  • vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány

Amit kínálunk:

  • biztos jövedelem (kafetériával)
  • hosszútávú munkavégzés
  • családias hangulat
  • mobiltelefon

Telephelyünk a 22. kerületben van, de a munkavégzés főleg Budapesten és környékén zajlik, esetenként országszerte 8 órás munkarendben.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát fizetési igény, és munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő