www.cvonline.hu

Vagyonvédelmi és Üzemeltetési koordinátor

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1026143

Világszínvonalú energiaipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe: Leendő munkatársunk napi szintű feladata lenne a telephellyel kapcsolatos vagyonvédelmi és ingatlanfenntartási tevékenységek irányítása.
Feladatok:
  • Üzemeltetésért felelős szolgáltató irányítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a hatóságokkal
  • Rendkívüli események kivizsgálása, jelentése
  • Hibaelhárítással és javítással kapcsolatos igények továbbítása
  • Szabályzatok kidolgozása, aktualizálása
  • Vagyonvédelemmel kapcsolatos jogszabályi megfelelőség biztosítása
  • Gépjárműpark felügyelete

Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Személy- és vagyonvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Önállóság, felelősségtudat, értékelő, elemző képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Nagy múltú vállalati háttér

Előnyök:
  • Vagyonvédelmi szakképesítés
  • Komplex üzemeltetésben szerzett jártasság

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Nagykanizsa