www.cvonline.hu

Vagyonőr

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Vagyonőröket keresünk

különböző munkaterületekre

irodaházakba, bevásárlóközpontokba és szállodákba

Keresünk személy- és vagyonőr munkatársakat.

Feladatok:

* Dolgozók, vendégek és ügyfelek fogadása

* Az adott területen rendszeresített felügyeleti eszközök, berendezések szakszerű kezelése

Elvárások:

* Személy- és vagyonőri igazolvány (kiegészítő tanúsítvánnyal)

* Számítógépes ismeretek

* Határozott fellépés, jó kommunikációs készség

* Önálló, pontos precíz munkavégzés

* Jó megjelenés, fizikum

Előnyt jelent:

* Nyelvtudás

* Fegyvervizsga

* Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

* Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony

* Hosszú távú lehetőség, stabil háttérrel rendelkező vállalat

Munkavégzés helye: Budapest