www.cvonline.hu

Vagyonőr

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.

Budapestre és Törökbálintra keresünk

 VAGYONŐRÖKET

alapfokú angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Portaszolgálat és beléptetések segítése
  • Járőrözés
  • Ügyfelek tájékoztatása

Elvárásaink:

  • Vagyonvédelem területén szerzett tapasztalat
  • Vagyonőr igazolvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Erős alapfokú angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Karrier lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest / Törökbálint

Pályázni szakmai önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol