www.cvonline.hu

Vagyonőr

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.

Budapestre és Törökbálintra 24/48 órás munkarendbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

VAGYONŐRÖKET

Elvárt a vagyonvédelem területén szerzett gyakorlat, biztonsági őr igazolvány megléte, középfokú angol nyelvtudás és tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Jelentkezni 2015. március 31-ig bérezési igényt tartalmazó önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr