www.cvonline.hu

Vagyonőr - Üllő

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Vagyonőrök

jelentkezését várjuk üllői munkahelyre, 12 órás szolgálatra akár beugrósként is.

Feltétel:

  • érvényes vagyonőri igazolvány + tanúsítvány

Amit nyújtunk:

  • azonnali munkakezdés
  • pontos fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség

Útiköltség térítés részben megoldható.

Jelentkezni a megadott e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal vagy a +3630/223-5225 telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Konyhai kisegítő

Dunyha étterem

Konyhai kisegítő Munkakör, feladatok, elváráso...
Budapest, Pest

Komissiózó, áru összekészítő

Juvapharma Kft.

A JuvaPharma Kft. vitamin, étrend-kiegészítők...
Felsőpakony, Magyarország, Pest, Budapest

Leszedő munkatárs

Dohány Kft.

   Gyáli játékgyárba keresünk leszedő embereke...
Gyál