www.cvonline.hu

VAGYONNYILVÁNTARTÁSI ELŐADÓ

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Önálló Vagyongazdálkodási Csoportja

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

Tárgyi eszközök nyilvántartásával kapcsolatos feladatok ellátása (selejtezések lebonyolítása, jegyzőkönyvek elkészítése, leltározás megszervezése, leltározás lebonyolítása stb.).

Feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.).

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete,
  • Hasonló szolgáltatási tevékenységet folytató cégnél szerzett tapasztalat,
  • Műszaki végzettség, vagy műszaki területen szerzett gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felsőfokú végzettség.

Az állás a döntést követően azonnal betölthető.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. február 28. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő