www.cvonline.hu

Vagyonkezelő Budapest

  • Frissítve 128 napja

Partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Vagyonkezelő

Leendő munkatárs feladatai:

  • Műszaki, jogi, ingatlan-nyilvántartási és üzemi nyilvántartási tevékenységekkel kapcsolatos feladatkör
  • A Vagyonkezelés szerveztében felmerülő, a MÁV ingatlan-nyilvántartási adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • Tulajdoni lapok változásvezetésének és adatbázisban történő rögzítésének elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú iskolai végzettség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • ingatlan-nyilvántartási ismeretek
  • MS Office ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 284 4461-es telefonszámon érdeklődhet.