www.cvonline.hu

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakértő II. – Budapest

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakértő II.

Helység
Budapest
Terület
Ingatlangazdálkodás, -hasznosítás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok
A MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésben lévő ingatlanok hasznosításával összefüggő tevékenység támogatása és az ehhez kapcsolódó folyamatok kialakítása és működtetésében való közreműködése.

  • döntés-előkészítés, szakmai beszámolók, előterjesztések készítése
  • területi vagyongazdálkodási szervezetek ingatlanhasznosítási tevékenységének koordinációja, szakmai konzultációk megtartása
  • kiemelt ingatlanok bérleteztetésének, egyéb hasznosításának lebonyolítása, kapcsolódó feladatok koordinációja

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség gazdasági vagy műszaki (utóbbinál elsősorban építész- vagy építőmérnök, műszaki menedzser, gazdasági képzettség ez esetben is előny)
  • gazdasági eljárások, számítások ismerete
  • 3 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • ingatlanhasznosítási területen szerezett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • SAP RE-FX ismerete
  • értékbecslői képesítés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete

Amit ajánlunk

  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény

2017.12.10.

Bővebb felvilágosítást ad
Hetesi Éva  06
1-511-4868

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő