www.cvonline.hu

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakértő I.

  • A hirdetés 205 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység:
Budapest
Terület:
Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatóság
Munkaidő:

  • teljes
  • határozatlan

Szervezet feladata:
A MÁV-csoport szintjén az ingatlanhasználat optimalizálása és a racionális ingatlangazdálkodás megvalósítása. A MÁV-csoport által tulajdonolt, vagyonkezelt és kezelt föld, épület és építményvagyon egységes hasznosítási, és nyilvántartási rendszerének kialakítása, a működtetés irányítása és ellenőrzése.

Munkavállaló feladata:

  • a MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésben lévő ingatlanok hasznosításával összefüggő gazdálkodási tevékenység támogatása és az ehhez kapcsolódó folyamatok kialakítása és működtetésében való közreműködése
  • ingatlanok hasznosításával kapcsolatos feladatok
  • kinnlévőségkezelés
  • döntés-előkészítés
  • területi vagyongazdálkodási szervezetek ingatlanhasznosítási tevékenységének koordinációja, szakmai konzultációk megtartása
  • szakmai beszámolók, előterjesztések készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – gazdasági, műszaki
  • gazdasági eljárások, számítások ismerete
  • 3 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • ingatlangazdálkodás területén szerezett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • SAP RE-FX ismerete
  • értékbecslői képesítés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete

Amit ajánlunk:

  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény
  • jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: Budapest
2016.08.31

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő