www.cvonline.hu

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakelőadó II. (Budapest)

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és gazdálkodási igazgatóság
Ingatlanrendezés és területszerzés szervezete

munkatársat keres

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakelőadó II.
 (Budapest)

pozícióba

A keresett munkatárs az ingatlanrendezési és területszerzési szervezet budapesti munkahelyén dolgozik majd, csapatmunka keretében, a szervezet vezetőjének irányításával. A jelölttől kollegiális együttműködést és kezdeményezőkészséget várunk el.

Főbb feladatok:

  • Ingatlanokat érintő tulajdonosi és vagyonkezelői hozzájárulások kiadásának, szerződések megkötésének előkészítése.
  • Adatszolgáltatás a MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében, használatában lévő ingatlanokat érintő műszaki, jogi, ingatlan-rendezési tevékenységek elvégzéséhez.
  • Közreműködés az ingatlanok rendezett ingatlan-nyilvántartási helyzetének elérésében, a  jogi és a műszaki állapotok rendezésével, a nyilvántartott adatok ellenőrzésével, a rendezés érdekében megoldási javaslatok készítésével.
  • Közreműködés a területszerzési feladatok lebonyolításában, a területszerzéssel kapcsolatos döntések előkészítésében, szakvélemények készítésében, geodéziai munkák megrendelésében és teljesítésük ellenőrzésében, az elvégzett munkák dokumentálásában.
  • Együttműködés az ingatlanhasznosítási és vagyonkezelési társszervezetekkel
  • Folyamatok javítására javaslattétel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség: műszaki vagy jogi,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete,
  • gazdasági alapismeretek,
  • munkakört érintő jogszabályok, előírások ismerete,
  • 1-3 év vagyongazdálkodási, területszerzési, hatósági engedélyezési vagy műszaki (közlekedési, vízépítési, szerkezet/műtárgy építéssel vagy geodéziával kapcsolatos) tervezési szakterületen szerzett tapasztalat,
  • orvosi alkalmasság.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • „B” kat. jogosítvány.
  • ingatlanrendezési és ingatlan-nyilvántartási ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a Jelentkezés gombra kattintva lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő