www.cvonline.hu

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakelőadó I. (Budapest)

  • A hirdetés 352 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és gazdálkodási igazgatóság
Vagyonkezelés szervezete
határozott időre munkatársat keres

Vagyonkezelési és gazdálkodási szakelőadó I.
 (Budapest)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A Vagyonkezelés szerveztében felmerülő projektfeladatok végrehajtásának nyomon követése, határidők betartásának ellenőrzése.
  • Projektdokumentumok jóváhagyásra történő előkészítése, projekthez kapcsolódó ügyviteli, nyilvántartási, adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Eljárásrendek, előterjesztések és szerződéses folyamatok nyomon követése.
  • Külső és belső adatszolgáltatások készítése.
  • Dokumentációs feladatok operatív ellátása, irattári kezelése.
  • A nyilvántartási folyamatok nyomon követése, a változások regisztrálása a MÁV Zrt. iratkezelési rendszerében (Poszeideon DMS).

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség – érettségi,
  • felsőfokú szakirányú vasúti vagy azzal egyenértékű szakképesítés (emelt szintű szakirányú OKJ, pl. irodai asszisztens OKJ 54 346 01, pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ 54 344 01),
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete,
  • DMS felhasználói ismeretek,
  • 1-3 év szakterületen szerzett tapasztalat,
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltéséhez szükséges viselkedési jellemzők:

  • pontosság, problémamegoldó képesség, határozottság, jó kommunikációs készség, terhelhetőség, megbízhatóság, együttműködési készség, monotonitástűrés.

Egyéb:

  • határozott időre szóló munkaszerződés
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéshet kattintson a Jelentkezés gombra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű