www.cvonline.hu

Vagyongazdálkodási vezető

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1068571

A létesítménygazdálkodási piacon működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozíció betöltésére
Feladatok:

  • Vagyongazdálkodási csapat irányítása;
  • éves költségterv készítése;
  • alvállalkozók, beszállítók pályáztatása, folyamatos monitoring
  • szolgáltatási és beszállítói szerződések előkészítése;
  • saját eszköz, gép, raktárak felügyelete, kiadások-bevételezések kezelése;
  • gépek szervizelésének ügyintézése, adminisztrációja;
  • cégcsoport belső igényeinek elbírálása, teljesítése.

Elvárások:
  • közgazdasági és/vagy műszaki diploma;
  • műszaki érzék és szolgáltatói szemlélet;
  • önálló, igényes munkavégzés;
  • rugalmasság, proaktív hozzáállás;
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat.

Juttatások:
  • barátságos munkahelyi légkör
  • önálló, változatos projektek, feladatok;
  • tanulási, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem.

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot és a motivációs levelet a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió