www.cvonline.hu

VAGYONGAZDÁLKODÁSI OSZTÁLYVEZETŐ

  • A hirdetés 273 napja lejárt

Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. álláspályázatot hirdet

 munkakörbe.

A munkakör főbb feladatai:

  • kiemelt feladat a vagyongazdálkodási osztály vezetése, szakmai koordinálása
  • a munkakör ellátásához szükséges jogszabályok, szabályzatok, egyéb előírások, utasítások ismerete, alkalmazása, folyamatos figyelemmel követése
  • a Vagyongazdálkodási osztály bevételeinek, kiadásainak vizsgálata, elemzése és optimalizálása, tervek készítése a rendelkezésre álló források felhasználására
  • az osztály éves tervének elkészítése, gazdasági értékelése, évközben a terv teljesülésének, időbeli alakulásának elemzése, szükség esetén beavatkozás
  • a munkakör kezelésében álló ingatlanok, műszaki, tulajdonosi, szerkezeti ismerete
  • a saját üzemeltetésű ingatlanokkal kapcsolatban a létesítmény hasznosításának elősegítése, bérlőkkel történő üzleti tárgyalás, szerződéskötések figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelmi és marketing ismeretek és tapasztalat
  • vezetői gyakorlat
  • 3-5 év munkatapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, vezetői képességek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • barátságos munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil munkahelyi háttér

Jelentkezés módja: a fényképes szakmai önéletrajzokat 2016. október 31-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Pécs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő