www.cvonline.hu

Vagyon biztosítási felülvizsgáló kárszakértő

34552-Vagyon biztosítási felülvizsgáló kárszakértő

Ügyfelünk a biztosítási piac egyik meghatározó, nemzetközi hátterű képviselője.
A magyarországi leányvállalat csapatának erősítésére keresünk

Vagyonbiztosítási felülvizsgáló kárszakértő

munkatársat.

Feladatok:
  • szlovák nyelven beérkező vagyonbiztosítással kapcsolatos kárügyek kezelése, rendezése során felmerülő felülvizsgálói feladatok ellátás
  • szlovák nyelven történő kapcsolattartás
  • felülvizsgálói szintű ellenőrzés
  • felülvizsgálatok, panaszok, egyéb megkeresésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • kárkalkulációk készítése
  • adatszolgáltatások készítésében való közreműködés
  • társterületekkel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • minimum középfokú, ideálisan felsőfokú szakirányú végzettség
  • tárgyalóképes szlovák és magyar nyelvtudás
  • minimum 2 év vagyon kárrendezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • gyors problémamegoldó képesség
  • szolgáltatásközpontú hozzáállás
  • jó szervező és kommunikációs képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
Előny:
  • angol nyelvismeret
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 33.5523-es referenciaszámra az info-bp@isg.com email címre.

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.