www.cvonline.hu

Vágógépkezelő

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

A Vágógépkezelő biztosítja a termeléshez kapcsolódó tevékenységek pontos és határidőre való elkészítését saját műszakjában, az ügyfél követelményeinek megfelelően.

FELADATOK:

  • Ütemtervek, munkautasítások és a többoldalú specifikációk megértése
  • Vágógépek beállítása és működtetése
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő nyomdai termékek vágása és csomagolása
  • A selejtmennyiség és a legyártott termékek darabszámának pontos regisztrálása
  • Minden gépkód, alkód, anyagkód, mennyiség és időtartam pontos regisztrálása a rendszerben.
  • Napi termelési határidők betartása
  • Részvétel a fejlesztési csapatmunkában a folyamatok javítása, az alacsonyabb termelési költségek elérését és az ügyfélnek nyújtott szolgáltatások magasabb színvonalra emelése érdekében

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Stressztűrő képesség
  • Önállóság
  • Rugalmasság
  • Minőségi munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát. Jelentkezési határidő: 2014. február 14.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő