www.cvonline.hu
Gépkezelő operátor (Referenciaszám: PJ4974)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1082480

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő operátor

Feladatok:

- CNC vágógépek kezelése,

- folyamatos minőségellenőrzés,

- kézi, vagy gépi anyagmozgatás,

- termelési adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

- minimum alapszintű iskolai, szakmai képesítés,

- jó/komplex térlátás,

- precíz, pontos munkavégzés,

- állómunka vállalása,

- többműszakos munkarend vállalása.

Előny:

- hasonló tevékenységi körben szerzett tapasztalat,

- középszintű iskolai végzettség,

- alapszintű számítástechnikai ismeretek,

- targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés,

- béren kívüli juttatások,

- kedvező beutazási támogatás,

- hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Miskolc környéke

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Likai Szabina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre vagy telefonon a +36 (46) 320 283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.