www.cvonline.hu

VÁGÓGÉP KEZELŐ

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Az Elcotronic Kft. német tulajdonú gyártó cég, amely tatabányai üzemében 1996 óta prémium minőségű réz és üvegszálas adatátviteli kábelek konfekcionálásával foglalkozik. Célunk az, hogy a vevői igényeket a lehető legrövidebb idő alatt kielégítsük, a lehető legjobb minőségben. Ezen elkötelezettségünket a vevőink is elismerik.

Ahhoz, hogy biztosítani tudjuk a kimagasló minőséget, hatékonyságot, rugalmasságot és megbízhatóságot, nagy hangsúlyt fektetünk a készségfejlesztésre, és azonnal reagálunk a technológiai folyamatok változásaira.

Az Elcotronic Kft. most

munkatársat keres kábelgyártás területén

Feladatok:

  • a kábelek dokumentáció, illetve rajz alapján történő levágása;
  • rajzolvasás és a kábelvágó gépek működtetése;
  • gépnapló vezetése a kiadott utasítások alapján.

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • megbízható személyiség;
  • problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő