www.cvonline.hu

Üzletviteli tanácsadó (műszaki területen)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1086662
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi, több kontinensen átívelő kapcsolatokkal rendelkező autóalkatrész-gyártó partnerünkhöz keresünk kollégát üzletviteli tanácsadó területre alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termék szállításának nyomonkövetése
  • Esetleges szállításból adódó problémák kezelése
  • Információ gyűjtése a meglévő partnerektől
  • A cég partnereivel kapcsolattartás, ügyféllátogatások
  • Új partnerek keresése, a cég termékeinek értékesítése
  • Árkalkulációk készítése
  • Irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Tárgyalőképes  angol nyelvtudás
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemcsak az íróasztal mögött, hanem a munkaterületen is nagy szabadság
  • Változatos feladatvégzési lehetőség az ország legnagyobb autógyártó vállalatainál

Jelentkezéshez kérjük, elérhetőségeit megadva hozzon létre profilt a Link megjelenítése weboldalon és töltse fel önéletrajzát. Mindezt két perc alatt megteheti! Ha regisztráció során minden adatot kitölt, előnyt élvez a kiválasztási folyamatban. Ha Ön az e-mailes jelentkezést választja, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése küldheti vagy keressen minket a +36-70/452-3304-os telefonszámon.