www.cvonline.hu

Üzletvezetőt (f/n) – Nyíregyháza

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

 Nyíregyházi üzletünkbe keresünk

Üzletvezetőt (f/n)

Feladatok:

Az üzlet vezetése a központ előírásai szerint | A forgalmi és leltáreredmények utáni felelősségvállalás | Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása | gazdasági mutatók figyelése | Csapatának vezetése és motiválása |  Betanítás | Beosztások készítése | Adminisztratív feladatok – BackOffice

Elvárások:

Kereskedelmi és/vagy boltvezetői végzettség | Vezetői tapasztalat a forgalmi eredmények felelősségvállalásával | Megfelelő szakmai tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Elkötelezett és teljesítményorientált vezető személyiség | Vállalkozó szellem | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

 New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő