www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ/KONYHAFŐNÖK - Veszprém

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 887297

Az intézményi vendéglátási piacon működő szolgáltató partnercégünk munkatársat keres 1500 adagos üzemi konyha vezetésére új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • több műszakos üzemi konyha és étterem üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, aktív részvétel a létszámgazdálkodásban
  • a konyhai dolgozók munkájának koordinálása, összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése a vezető felé
  • az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (előkönyvelés, vételezés, bizonylatozás, stb.)
  • kapcsolattartás a vendégekkel és a megrendelő képviselőivel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
Elvárások:
  • szakács végzettség
  • önkiszolgáló étteremben, szállodában szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat (referenciával)
  • minimum 5 év üzletvezetői tapasztalat
  • motiváltság, stressztűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware,GP-soft) ismerete
  • szállodában vagy multinacionális környezetben szerzett vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az intézményi vendéglátás területén
  • korrekt munkafeltételek
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzletvezető).