www.cvonline.hu

Üzletvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.04.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 965805
lejárt

Üzletvezető
Üzletvezető kollégát keresünk multinacionális kiskereskedelmi ruházati partnerünk számára
budapesti lokációval.
Megbízónk több tíz éve jelen van a világ több országában, hazánkban is jelentős bolthálózattal rendelkezik.
Ügyfelünk fiatalos, dinamikus környezetet és versenyképes juttatási csomagot kínál.

Feladatok:

• Az üzlet zavartalan működésének biztosítása, a csapat irányítása, folyamatos motiválása
és teljesítményük növelése

• A kereskedelmi célok elérése, a bolt arculatának alakítása, példamutató magatartás
a vevők kiszolgálása, az esetleges vásárlói panaszok orvoslása, illetve egyéb operatív feladatok
megszervezése és felügyelete terén

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek legalább 1-2 éves
menedzseri tapasztalattal a ruházati kiskereskedelem területén
, jó szervező és kommunikációs készségük van, példamutatóak a csapatuk felé és szeretik a divatot.

A pozíció a honlapunkon keresztül pályázható meg, egy szakmai önéletrajz feltöltésével.
Munkavégzés helye: Budapest