www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Üzletvezető

munkatársat keresünk az OUTLET CENTER EXKLUSÍV üzletébe neves, divatáru kereskedelemmel foglalkozó partnercégünkhöz.

Feladatok:

  • Az exkluzív üzlet írányítása
  • A munkatársak profi motiválása
  • Határozott, karmesteri szerep vitele
  • Üzleti tervek sikeres teljesítése
  • Kapcsolattartás a külföldi központtal

Elvárások:

  • Pár éves helyettesi vagy üzletvezetői gyakorlat
  • Közép- vagy felsőfokú  végzettség
  • Jó vezetői képességek
  • Munkatársak motiválása, határozottság, sikerorientáltság
  • Alázat és szolgálatkészség
  • Stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • Vevőorientált hozzáállás, értékesítési motiváltság
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek: MS Excel, Word, Outlook, internet használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Komoly karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Biatorbágy
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő