www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében csömöri munkahelyére azonnali kezdéssel munkahelyi szegmensbe keresünk

 ÜZLETVEZETŐ

munkatársat.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú vendéglátóipari végzettség (élelmezésvezetői végzettség)
  • nyílt vendéglátóiparban, ill. közétkeztetés területén szerzett több éves gyakorlat
  • több éves vezetői tapasztalat nagyüzemi konyhán
  • HACCP szabályrendszer ismerete és használata
  • gazdálkodással kapcsolatos mutatószámok ismerete
  • jó kommunikációs- és szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office programok ismerete)
  • B kategóriás jogosítvány

Feladat:

  • étterem teljes körű felügyelete és irányítása
  • partnerrel való napi szintű kapcsolattartás

Előny: angol nyelvtudás, élelmezésvezetői képesítés

Amit ajánlunk:

  • főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • versenyképes juttatás
  • szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre várjuk:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
IS Segregation of Duties Lead

DIAGEO Üzletviteli Szolgáltatások Kft.

IS Segregation of Duties Lead Diageo is the wor...
Budapest, Pest

TENDER ELŐKÉSZÍTŐ SPECIALISTA (HF 12-7994)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatár...

Szállítmányozási konzulens

PBS International Kft.

Megye:   Budapest ...