www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 780 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében csömöri munkahelyére azonnali kezdéssel munkahelyi szegmensbe keresünk

 ÜZLETVEZETŐ

munkatársat.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú vendéglátóipari végzettség (élelmezésvezetői végzettség)
  • nyílt vendéglátóiparban, ill. közétkeztetés területén szerzett több éves gyakorlat
  • több éves vezetői tapasztalat nagyüzemi konyhán
  • HACCP szabályrendszer ismerete és használata
  • gazdálkodással kapcsolatos mutatószámok ismerete
  • jó kommunikációs- és szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office programok ismerete)
  • B kategóriás jogosítvány

Feladat:

  • étterem teljes körű felügyelete és irányítása
  • partnerrel való napi szintű kapcsolattartás

Előny: angol nyelvtudás, élelmezésvezetői képesítés

Amit ajánlunk:

  • főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • versenyképes juttatás
  • szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre várjuk:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő

Trenkwalder Kft

Piacvezető nemzetközi autóipari nagyvállalat kí...
Jász-Nagykun-Szolnok

Targoncavezető

Lepsényi partnercégünkhöz keresünk hosszú távra...
Fejér

Gépkocsi vezető

Élelmiszeripari  partnercégünk számára keresünk...
Szabolcs-Szatmár-Bereg