www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 638 napja lejárt

Budapest belvárosában üzemelő street food hálózat számára keresünk tapasztalt, dinamikus munkatársat

ÜZLETVEZETŐ

pozícióba!

Az új munkatárs feladatai:

  • Felelősség a hálózatba tartozó éttermi egységek teljes körű működtetéséért;
  • Személyzet menedzselése: alkalmazottak toborzása / kiválasztása, szakmai irányítása, tréningezése, motiválása, munkabeosztásuk elkészítése;
  • Az étterem üzemeltetésével kapcsolatos munkaügyi és pénzügyi adminisztráció felügyelete és irányítása;
  • Alapanyag beszerzések, rendelések koordinálása.

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Hasonló munkakörben, vendéglátás / kereskedelem területén szerzett vezetői tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Lendületes, rugalmas személyiség (esti / hétvégi munkavégzés esetenként előfordulhat).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat;
  • Színvonalas, könnyen megközelíthető munkahely.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő