www.cvonline.hu

Üzletvezető

  • A hirdetés 713 napja lejárt

SZÉPSÉG MINDENNAP.

A Marionnaud francia gyökerekkel rendelkező parfüméria hálózat, jelenleg Európa 11 országában van jelen. Küldetésünk, hogy a hozzánk beérkező ügyfeleket igazi vásárlói élménnyel ajándékozzuk meg. Üzleteinkben megtalálják és magukkal vihetik a magabiztos francia szépség titkát.

Csatlakozzon hozzánk és fedezze fel Ön is a mindennapi szépség világát!

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Üzletvezető

GYŐR; Budapest: KÖKI Terminál

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖR:

  • Kb. 2-3 fős csapat irányítása
  • Üzletvezetői feladatok ellátása
  • Előre meghatározott forgalmi célok elérése
  • A kereskedelmi mutatók monitorozása, napi, heti és havi riportok elkészítése
  • Napi munkafolyamatok koordinálása
  • Árurendelések, beérkezések ellenőrzése, koordinálása
  • Az értékesítői csapat irányítása, motiválása, fejlesztése
  • Az egyéni teljesítmények értékelése
  • Hatékony munkaerő-gazdálkodás
  • Teljes körű vevőkiszolgálás, tanácsadás

AMIT KINÁLUNK:

  • Kiváló munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • Igazi kihívásokkal teli, érdekes munkakör
  • Biztos, hosszú távú munkahely, multinacionális hátérrel

AMIT ELVÁRUNK:

  • Minimum 2-3 év tapasztalat üzletvezetői, vagy üzletvezető helyettesi pozícióban
  • Motivált, határozott és energikus személyiség, aki inspirálja környezetét és képes csapatát lelkesíteni
  • Coach típusú vezetői szemlélet
  • Céltudatos, eredményorientált és proaktív személyiség
  • Ápolt külső, igényes megjelenés

Önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő