www.cvonline.hu

Üzletvezetőt keresünk
     kecskeméti üzletünkbe
Feladatok:
  • Az üzlet kereskedelmi céljainak megvalósítása és megvalósíttatása
  • Eladó/divattanácsadó csapat napi munkájának menedzselése
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • A forgalom és az árukészlet folyamatos nyomonkövetése, elemzése
  • Eladók/divattanácsadók kiválasztása, képzése, motiválása, irányítása
  • Folyamatos riportálás a területi vezető felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, adminisztráció elkészítése

Elvárások
  • Több éves kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél szerzett szakmai tapasztalat, (RETAIL és/ FMCG szektor előny)
  • Felsőfokú végzettség, kereskedő boltvezető végzettség előny
  • Társalgási szintű idegennyelv-tudás előny
  • Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
  • Menedzsment kompetenciák (vezetés, szervezés, rendszerszemlélet)
  • Eredményorientáltság, jó analitikus készség
  • Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség
  • Divat iránti érdeklődés, stílusérzék, kreativitás
Ha az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, juttasd el hozzánk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségre, a tárgy rovatban feltüntetve: név + ÜV K pl: Példa Panna ÜV K.

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat
2 év
Régió
Budapest, Pest